PI6C20400BLEX
Przegląd produktów
Part Number: PI6C20400BLEX
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Arkusze danych: PI6C20400BLEX.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PI6C20400BLEX
Part Number PI6C20400BLEX Producent Diodes Incorporated
Opis IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76005 pcs Arkusz danych PI6C20400BLEX.pdf
Napięcie - Dostawa 3.135 V ~ 3.465 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-TSSOP
Seria - Ratio - Wejście: Wyjście 1:4
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Wydajność HCSL
Inne nazwy PI6C20400BLEX-ND
PI6C20400BLEXDITR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny cel PCI Express (PCIe) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wkład HCSL Częstotliwość - Max 400MHz