PI6C20400ALEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PI6C20400ALEX
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Arkusze danych: PI6C20400ALEX.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PI6C20400ALEX
Part Number PI6C20400ALEX Producent Diodes Incorporated
Opis IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67923 pcs Arkusz danych PI6C20400ALEX.pdf
Napięcie - Dostawa 3.135 V ~ 3.465 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-TSSOP
Seria - Ratio - Wejście: Wyjście 1:4
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Wydajność HCSL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Główny cel PCI Express (PCIe)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wkład HCSL
Częstotliwość - Max 400MHz Różnica - Wejście: Wyjście Yes/Yes