V48SH1R830NNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
V48SH1R830NNFA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V48SH1R830NNFA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu DC DC CONVERTER 1.8V 100W
Arkusze danych: V48SH1R830NNFA.pdf
35 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V48SH1R830NNFA
Part Number V48SH1R830NNFA Producent Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 1.8V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2211 pcs Arkusz danych V48SH1R830NNFA.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 1.8V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.8mm x 9.5mm)
Seria Delphi V48SH Moc (W) 100W
Opakowania Tray Package / Case 8-DIP Module, 1/16 Brick
Inne nazwy 941-1058 temperatura robocza -40°C ~ 121°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Wydajność 91.5%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 30A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 30A