V48SC3R315NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
V48SC3R315NRFA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V48SC3R315NRFA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Arkusze danych: V48SC3R315NRFA.pdf
35 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V48SC3R315NRFA
Part Number V48SC3R315NRFA Producent Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3868 pcs Arkusz danych V48SC3R315NRFA.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.30" L x 0.90" W x 0.50" H (33.0mm x 22.9mm x 12.7mm)
Seria Delphi V48SC Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case 8-DIP Module, 1/16 Brick
Inne nazwy 941-1645 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Wydajność 91.5%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 15A