DTS26W21-39PE
Przegląd produktów
Part Number: DTS26W21-39PE
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Arkusze danych: DTS26W21-39PE.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26W21-39PE
Part Number DTS26W21-39PE Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1330 pcs Arkusz danych DTS26W21-39PE.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS26W21-39PE
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 39
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26W21-39PE
Duża średnica Dostarczany 21-39 cechy Shielded
Rozszerzony opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A, 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded