DTS26W21-39PD-LC
Przegląd produktów
Part Number: DTS26W21-39PD-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Arkusze danych: DTS26W21-39PD-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26W21-39PD-LC
Part Number DTS26W21-39PD-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1947 pcs Arkusz danych DTS26W21-39PD-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 16 (2), 20 (37) Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DDTS26W21-39PD-LC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 39
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26W21-39PD-LC
Duża średnica Dostarczany 21-39 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Threaded Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.640" (41.66mm)
Średnica nakrętki łączącej Chromate over Cadmium Kształt kontaktów Plastic
Materiał styków D Typ złącza Plug Housing
Body Material -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS26W21-39PE-LC
DTS26W21-39PE-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Na stanie: 1616 pcs
Pobieranie: DTS26W21-39PE-LC.pdf
RFQ
DTS26W21-39PC
DTS26W21-39PC
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1262 pcs
Pobieranie: DTS26W21-39PC.pdf
RFQ
DTS26W21-39PD
DTS26W21-39PD