D38999/24WH55PD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D38999/24WH55PD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Arkusze danych: D38999/24WH55PD.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 917 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/24WH55PD
Part Number D38999/24WH55PD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 917 pcs Arkusz danych D38999/24WH55PD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie H Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DD38999/24WH55PD
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/24WH55PD
Duża średnica Dostarczany 23-55 cechy Shielded
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków D Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Male Pins Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D38999/24WH55PE-LC
D38999/24WH55PE-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Na stanie: 1106 pcs
Pobieranie: D38999/24WH55PE-LC.pdf
RFQ
D38999/24WH55PE
D38999/24WH55PE
Opis: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Na stanie: 1171 pcs
Pobieranie: D38999/24WH55PE.pdf
RFQ
D38999/24WH55PD
D38999/24WH55PD
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Pobieranie:
D38999/24WH55PD-LC
D38999/24WH55PD-LC