D38999/24WH55PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D38999/24WH55PC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Arkusze danych: D38999/24WH55PC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/24WH55PC
Part Number D38999/24WH55PC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1012 pcs Arkusz danych D38999/24WH55PC.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie H Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DD38999/24WH55PC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/24WH55PC
Duża średnica Dostarczany 23-55 cechy Shielded
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded