F1857CCH400
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1857CCH400
Producent / marka: Crydom
Opis produktu MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC
Arkusze danych: 1.F1857CCH400.pdf2.F1857CCH400.pdf3.F1857CCH400.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1857CCH400
Part Number F1857CCH400 Producent Crydom
Opis MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1337 pcs Arkusz danych 1.F1857CCH400.pdf2.F1857CCH400.pdf3.F1857CCH400.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 400V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 3V
Struktura Common Cathode - SCR/Diode Seria -
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość SCR, diody 1 SCR, 1 Diode
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis SCR Module 400V Common Cathode - SCR/Diode Chassis Mount Module Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 150mA