F1857CCD600
CrydomCrydom
F1857CCD600 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1857CCD600
Producent / marka: Crydom
Opis produktu DIODE MODULE 600V 55A
Arkusze danych: 1.F1857CCD600.pdf2.F1857CCD600.pdf3.F1857CCD600.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1857CCD600
Part Number F1857CCD600 Producent Crydom
Opis DIODE MODULE 600V 55A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1294 pcs Arkusz danych 1.F1857CCD600.pdf2.F1857CCD600.pdf3.F1857CCD600.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.4V @ 165A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet Module Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case Module Inne nazwy CC1916
F1857CCD600-ND
Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 55A (DC) Chassis Mount Module
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 55A (DC)