CMD24125
CrydomCrydom
CMD24125 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMD24125
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Arkusze danych: 1.CMD24125.pdf2.CMD24125.pdf3.CMD24125.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 379 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 379 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMD24125
Part Number CMD24125 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 379 pcs Arkusz danych 1.CMD24125.pdf2.CMD24125.pdf3.CMD24125.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 3 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria CMD24 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC, Zero Cross
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Prąd ładowania 125A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant