CMD24125-10
CrydomCrydom
CMD24125-10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMD24125-10
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Arkusze danych: 1.CMD24125-10.pdf2.CMD24125-10.pdf3.CMD24125-10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 463 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMD24125-10
Part Number CMD24125-10 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 463 pcs Arkusz danych 1.CMD24125-10.pdf2.CMD24125-10.pdf3.CMD24125-10.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 3 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria CMD24 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Rodzaj mocowania Chassis Mount Prąd ładowania 125A