CL240D05
CrydomCrydom
CL240D05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CL240D05
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Arkusze danych: 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CL240D05
Part Number CL240D05 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3764 pcs Arkusz danych 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 3 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria CL Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC, Zero Cross
Inne nazwy CC1762 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 5A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CL240A10R
CL240A10R
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Na stanie: 2904 pcs
Pobieranie: CL240A10R.pdf
RFQ
CL240A05RC
CL240A05RC
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Na stanie: 2294 pcs
Pobieranie: CL240A05RC.pdf
RFQ
CL240D05R
CL240D05R
Pobieranie: CL240D05R.pdf
CL240D10
CL240D10
Pobieranie: CL240D10.pdf
CL240D10C
CL240D10C
Pobieranie: CL240D10C.pdf
CL240D05RC
CL240D05RC