CL240A10RC
CrydomCrydom
CL240A10RC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CL240A10RC
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Arkusze danych: 1.CL240A10RC.pdf2.CL240A10RC.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CL240A10RC
Part Number CL240A10RC Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2481 pcs Arkusz danych 1.CL240A10RC.pdf2.CL240A10RC.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 90 ~ 250VAC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria CL Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Inne nazwy CC2107
CL240A10RC-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 10A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant