ST7ETB201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETB201 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST7ETB201
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Arkusze danych: ST7ETB201.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST7ETB201
Part Number ST7ETB201 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34239 pcs Arkusz danych ST7ETB201.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Seria ST7 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 200 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-7ETB 200 OHM (201)
Liczba zwojów 3 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment