ST7ETB102
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETB102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST7ETB102
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Arkusze danych: ST7ETB102.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST7ETB102
Part Number ST7ETB102 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29099 pcs Arkusz danych ST7ETB102.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Seria ST7 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 1 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-7ETB 1K OHM (102)
ST-7ETB102
ST7ETB102TR
Liczba zwojów 3 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment