TFR36PH10
CannonCannon
TFR36PH10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TFR36PH10
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG HSG 36POS W/ SR
Arkusze danych: TFR36PH10.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TFR36PH10
Part Number TFR36PH10 Producent Cannon
Opis CONN PLUG HSG 36POS W/ SR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7944 pcs Arkusz danych TFR36PH10.pdf
Seria Trident Rectangular Rozstaw rzędów 0.200" (5.08mm)
Smoła 0.200" (5.08mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 1003-2236
Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 36 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis 36 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.200" (5.08mm)