TFR24PA10
CannonCannon
TFR24PA10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TFR24PA10
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG HSG 24POS
Arkusze danych: TFR24PA10.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TFR24PA10
Part Number TFR24PA10 Producent Cannon
Opis CONN PLUG HSG 24POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14338 pcs Arkusz danych TFR24PA10.pdf
Seria Trident Rectangular Rozstaw rzędów 0.200" (5.08mm)
Smoła 0.200" (5.08mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 1003-2318
Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 24 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Flame Retardant
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.200" (5.08mm)