DDMAY78SNM
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDMAY78SNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 661 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMAY78SNM
Part Number DDMAY78SNM Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 661 pcs Arkusz danych
wire Gauge 22-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) High Density
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDDMAY78SNM
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 78 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal