DDMAY78P
Przegląd produktów
Part Number: DDMAY78P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Arkusze danych: DDMAY78P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMAY78P
Part Number DDMAY78P Producent Cannon
Opis CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1164 pcs Arkusz danych DDMAY78P.pdf
wire Gauge 22-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDDMAY78P
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 78 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, High Density
Kolor - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DDMAY78PNM
DDMAY78PNM
Producenci: Cannon
Opis: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Na stanie: 862 pcs
Pobieranie:
RFQ
DDMAY50SNMBK52
DDMAY50SNMBK52
Producenci: ITT Cannon, LLC
Opis: D-SUB 50 F FLT NMB K52
Na stanie: 782 pcs
Pobieranie: DDMAY50SNMBK52.pdf
RFQ
DDMAY50SF0
DDMAY50SF0
Producenci: Cannon
Opis: DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC
Na stanie: 5522 pcs
Pobieranie:
DDMAY78PNMBK52
DDMAY78PNMBK52