DCMY21WA4P
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCMY21WA4P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.DCMY21WA4P.pdf2.DCMY21WA4P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMY21WA4P
Part Number DCMY21WA4P Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9230 pcs Arkusz danych 1.DCMY21WA4P.pdf2.DCMY21WA4P.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria Combo D®, D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMY21WA4P
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 21 (17 + 4 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMY21WA4S
DCMY21WA4S
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Na stanie: 9359 pcs
Pobieranie: DCMY21WA4S.pdf
RFQ
DCMY17W5P
DCMY17W5P
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Na stanie: 9279 pcs
Pobieranie: DCMY17W5P.pdf
RFQ
DCMY21WA4PA190
DCMY21WA4PA190
Opis: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT