DCMY17W5S
Przegląd produktów
Part Number: DCMY17W5S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.DCMY17W5S.pdf2.DCMY17W5S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMY17W5S
Part Number DCMY17W5S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8739 pcs Arkusz danych 1.DCMY17W5S.pdf2.DCMY17W5S.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 17W5
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria Combo D®, D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMY17W5S
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 17 (12 + 5 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)