DCMME37PE
Przegląd produktów
Part Number: DCMME37PE
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: DCMME37PE.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMME37PE
Part Number DCMME37PE Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2017 pcs Arkusz danych DCMME37PE.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMME37PE
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMME37PMA101
DCMME37PMA101
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Na stanie: 1943 pcs
Pobieranie: DCMME37PMA101.pdf
RFQ
DCMME37PEA101
DCMME37PEA101
Producenci: Cannon
Na stanie: 1984 pcs
Pobieranie: DCMME37PEA101.pdf
RFQ
DCMME37PK87
DCMME37PK87
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT