DCMME27W2P
Przegląd produktów
Part Number: DCMME27W2P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Arkusze danych: DCMME27W2P.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMME27W2P
Part Number DCMME27W2P Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3817 pcs Arkusz danych DCMME27W2P.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 27W2
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMME27W2P
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 27 (25 + 2 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMME37P
DCMME37P
Producenci: Bel
Opis: DSUB 37 M SOD CLIN G50 ZINC
Na stanie: 3245 pcs
Pobieranie:
RFQ
DCMME25W3S
DCMME25W3S
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Na stanie: 3741 pcs
Pobieranie: DCMME25W3S.pdf
RFQ
DCMME27W2PA101
DCMME27W2PA101
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT