767141680GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141680GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 767141680GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC
Arkusze danych: 767141680GP.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 767141680GP
Part Number 767141680GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83234 pcs Arkusz danych 767141680GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Seria 767 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 68
Moc na element 100mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 13 Ilość Pins 14
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.093" (2.36mm) szczegółowy opis 68 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
767141680GPTR13
767141680GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC
Na stanie: 83273 pcs
Pobieranie: 767141680GPTR13.pdf
RFQ
767141680G
767141680G
Na stanie: 5590 pcs
Pobieranie: 767141680G.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC