767141563GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141563GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 767141563GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC
Arkusze danych: 767141563GP.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 767141563GP
Part Number 767141563GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96764 pcs Arkusz danych 767141563GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Seria 767 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 56k
Moc na element 100mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Inne nazwy 767-141-R56KP
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 13
Ilość Pins 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.093" (2.36mm)
szczegółowy opis 56k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Rodzaj obwodu Bussed