752103101GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752103101GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752103101GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT
Arkusze danych: 752103101GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752103101GP
Part Number 752103101GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58738 pcs Arkusz danych 752103101GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 100
Moc na element 160mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SRT Inne nazwy 752-103-100PBK
752103101GPB
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 5
Ilość Pins 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm)
szczegółowy opis 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Rodzaj obwodu Isolated
Aplikacje -
Produkty powiązane
752103102GPTR13
752103102GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SRT
Na stanie: 86769 pcs
Pobieranie: 752103102GPTR13.pdf
RFQ
752103102GP
752103102GP
Na stanie: 50179 pcs
Pobieranie: 752103102GP.pdf
RFQ
752103101GPTR13
752103101GPTR13
Opis: RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT