752101752GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752101752GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 9 RES 7.5K OHM 10SRT
Arkusze danych: 752101752GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752101752GP
Part Number 752101752GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 9 RES 7.5K OHM 10SRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47125 pcs Arkusz danych 752101752GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 7.5k
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 9 Ilość Pins 10
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 7.5k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
752103101G
752103101G
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT
Na stanie: 4169 pcs
Pobieranie: 752103101G.pdf
RFQ
752103101GPTR13
752103101GPTR13
Na stanie: 89169 pcs
Pobieranie: 752103101GPTR13.pdf
RFQ
752101752GPTR7
752101752GPTR7
Opis: RES ARRAY 9 RES 7.5K OHM 10SRT