752091333GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091333GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752091333GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SRT
Arkusze danych: 752091333GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752091333GP
Part Number 752091333GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 51173 pcs Arkusz danych 752091333GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 33k
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 9-SRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 9
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 33k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT