752091332GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091332GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752091332GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SRT
Arkusze danych: 752091332GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752091332GP
Part Number 752091332GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53251 pcs Arkusz danych 752091332GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 3.3k
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 9-SRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 9
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 3.3k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
752091331GPTR13
752091331GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SRT
Na stanie: 71003 pcs
Pobieranie: 752091331GPTR13.pdf
RFQ
752091333GPTR7
752091333GPTR7
Opis: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SRT
Na stanie: 66274 pcs
Pobieranie: 752091333GPTR7.pdf
RFQ
752091332GPTR13
752091332GPTR13