744C083563JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
744C083563JP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 744C083563JP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012
Arkusze danych: 744C083563JP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 744C083563JP
Part Number 744C083563JP Producent CTS Resistor Products
Opis RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1125933 pcs Arkusz danych 744C083563JP.pdf
Napięcie - Podział 1206 Grubość (maks) ±200ppm/°C
Współczynnik temperaturowy Isolated Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Seria 744 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość - Moc na element 4
Polaryzacja 2012, Concave, Long Side Terminals Moc wyjściowa 125mW
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Numer części producenta 744C083563JP Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
Rozszerzony opis 56k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012 Materiał płyty 8
Pasmo 56k
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
744C083563JP
744C083563JP
Producenci: CTS Resistor Products
Opis: RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012