744C0835622FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C0835622FP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 744C0835622FP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 56.2K OHM 2012
Arkusze danych: 744C0835622FP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 744C0835622FP
Part Number 744C0835622FP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 56.2K OHM 2012 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 380612 pcs Arkusz danych 744C0835622FP.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Seria 744 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 56.2k
Moc na element 125mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2012, Concave, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 4 Ilość Pins 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 56.2k Ohm ±1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals