73L6R11G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L6R11G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L6R11G
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.11 OHM 2% 3/4W 2010
Arkusze danych: 73L6R11G.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L6R11G
Part Number 73L6R11G Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.11 OHM 2% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 969768 pcs Arkusz danych 73L6R11G.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria 73Lx Tryb panel 110 mOhms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.71mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 110 mOhms ±2% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film