73L5R91J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L5R91J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L5R91J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.91 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 73L5R91J.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L5R91J
Part Number 73L5R91J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.91 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4431533 pcs Arkusz danych 73L5R91J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Seria 73L5 Tryb panel 910 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy 73L5R91JTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 910 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film Kompozycja Thick Film