PM-5R0V105-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PM-5R0V105-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PM-5R0V105-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Arkusze danych: PM-5R0V105-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PM-5R0V105-R
Part Number PM-5R0V105-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis CAP 1F -20% +80% 5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27505 pcs Arkusz danych PM-5R0V105-R.pdf
Napięcie - znamionowe 5V Tolerancja -20%, +80%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Seria PowerStor PM Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 283-3015
PM5R0V105R
temperatura robocza -40°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Główny odstęp 0.465" (11.80mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm szczegółowy opis 1F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 200 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
Pojemność 1F
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PM-5R0H105-R
PM-5R0H105-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Na stanie: 14249 pcs
Pobieranie: PM-5R0H105-R.pdf
RFQ
PM-5R0H474-R
PM-5R0H474-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Na stanie: 23271 pcs
Pobieranie: PM-5R0H474-R.pdf
RFQ
PM-F24
PM-F24
Producenci: Panasonic
Opis: SENSOR PHOTO 5MM 5-24VDC NPN