PM-5R0V104-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PM-5R0V104-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PM-5R0V104-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Arkusze danych: PM-5R0V104-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PM-5R0V104-R
Part Number PM-5R0V104-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis CAP 100MF -20% +80% 5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45408 pcs Arkusz danych PM-5R0V104-R.pdf
Napięcie - znamionowe 5V Tolerancja -20%, +80%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 0.445" L x 0.236" W (11.30mm x 6.00mm)
Seria PowerStor PM Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 283-4207
PM5R0V104R
temperatura robocza -40°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Główny odstęp 0.287" (7.30mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.25 Ohm @ 1kHz szczegółowy opis 100mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 1.25 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
Pojemność 100mF
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PM-5R0H105-1
PM-5R0H105-1
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAPACITOR, 1F, 5V, HORIZONTAL PA
Na stanie: 19449 pcs
Pobieranie: PM-5R0H105-1.pdf
RFQ
PM-DB2762
PM-DB2762
Producenci: Holt Integrated Circuits, Inc.
Opis: ISOLATION TRANSFORMER SMD
Na stanie: 1759 pcs
Pobieranie: PM-DB2762.pdf
RFQ
PM-F24
PM-F24
Producenci: Panasonic
Opis: SENSOR PHOTO 5MM 5-24VDC NPN