DRA127-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-100-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA127-100-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 10UH 6.02A 17 MOHM SMD
Arkusze danych: DRA127-100-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA127-100-R
Part Number DRA127-100-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 6.02A 17 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44194 pcs Arkusz danych DRA127-100-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria DRA
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-3584-1 temperatura robocza -40°C ~ 165°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 10µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 6.02A 17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Aktualna ocena 6.02A
Obecny - Nasycenie 11.2A