DRA125-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-820-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA125-820-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 82UH 2.005A 135 MOHM
Arkusze danych: DRA125-820-R.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA125-820-R
Part Number DRA125-820-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 82UH 2.005A 135 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75595 pcs Arkusz danych DRA125-820-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria DRA
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 165°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 82µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 82µH Shielded Wirewound Inductor 2.005A 135 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 135 mOhm
Aktualna ocena 2.005A Obecny - Nasycenie 2.406A