BK/ABC-BV-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-BV-30-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/ABC-BV-30-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Arkusze danych: BK/ABC-BV-30-R.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/ABC-BV-30-R
Part Number BK/ABC-BV-30-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24920 pcs Arkusz danych BK/ABC-BV-30-R.pdf
Napięcie znamionowe - DC 125V Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Seria ABC
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Inne nazwy BK-ABC-BV-30-R
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Temperatura topnienia I²t 1429
Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic Odporność na zimno DC 0.002225 Ohms
Aktualna ocena 30A Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 200A AC, 400A DC Zatwierdzenia CSA, UL
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BK/ABC-V-1
BK/ABC-V-1
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB