BK/ABC-BV-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-BV-15-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/ABC-BV-15-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Arkusze danych: BK/ABC-BV-15-R.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/ABC-BV-15-R
Part Number BK/ABC-BV-15-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25089 pcs Arkusz danych BK/ABC-BV-15-R.pdf
Napięcie znamionowe - DC 125V Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Seria ABC
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Inne nazwy BK-ABC-BV-15-R
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Temperatura topnienia I²t 200.2
Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic Odporność na zimno DC 0.00553 Ohms
Aktualna ocena 15A Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 750A AC, 10kA DC Zatwierdzenia CSA, UL
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BK/ABC-V-1
BK/ABC-V-1
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB
Na stanie: 4981 pcs
Pobieranie: BK/ABC-V-1.pdf
RFQ
BK/ABC-B-10
BK/ABC-B-10
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Na stanie: 32133 pcs
Pobieranie: BK/ABC-B-10.pdf
RFQ
BK/ABC-B-12
BK/ABC-B-12
Opis: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-B-12.pdf
BK/ABC-7-R
BK/ABC-7-R
Opis: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-7-R.pdf
BK/ABC-B-15
BK/ABC-B-15
Opis: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-B-15.pdf
BK/ABC-BV-25-R
BK/ABC-BV-25-R
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Pobieranie: BK/ABC-BV-25-R.pdf
BK/ABC-BV-8-R
BK/ABC-BV-8-R
Opis: BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA
Pobieranie: BK/ABC-BV-8-R.pdf
BK/ABC-BV-7-R
BK/ABC-BV-7-R
Pobieranie: BK/ABC-BV-7-R.pdf
BK/ABC-BV-30-R
BK/ABC-BV-30-R
Opis: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-BV-30-R.pdf
BK/ABC-8
BK/ABC-8
Opis: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-8.pdf
BK/ABC-8-R
BK/ABC-8-R
Pobieranie: BK/ABC-8-R.pdf
BK/ABC-BV-20-R
BK/ABC-BV-20-R
Opis: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Pobieranie: BK/ABC-BV-20-R.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...