MF-RX135-0-H2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX135-0-H2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX135-0-H2
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Arkusze danych: MF-RX135-0-H2.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX135-0-H2
Part Number MF-RX135-0-H2 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 184204 pcs Arkusz danych MF-RX135-0-H2.pdf
Napięcie - Max 60V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 9.6s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 300 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 120 mOhms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Główny odstęp 0.201" (5.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.718" (18.26mm)
szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Obecny - Trip (It) 2.7A
Obecny - Max 40A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 1.35A