MF-RX110/72-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX110/72-AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX110/72-AP
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL
Arkusze danych: MF-RX110/72-AP.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX110/72-AP
Part Number MF-RX110/72-AP Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183950 pcs Arkusz danych MF-RX110/72-AP.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 8.2s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.427" L x 0.122" W (10.84mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 380 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 150 mOhms
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Główny odstęp 0.201" (5.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.662" (16.84mm)
szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc Obecny - Trip (It) 2.2A
Obecny - Max 40A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 1.1A