MF-RX014/250U-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX014/250U-0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX014/250U-0
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX014/250U-0.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX014/250U-0
Part Number MF-RX014/250U-0 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 177087 pcs Arkusz danych MF-RX014/250U-0.pdf
Napięcie - Max 60V (250V Int) Rodzaj Polymeric
Grubość (maks) - Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.150" W (6.00mm x 3.80mm)
Seria Multifuse®, MF-RX/250 Odporność - post Trip (R1) (maks.) 12 Ohms
Odporność - początkowa (Ri) (min) 3.5 Ohms oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Disc
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Główny odstęp 0.201" (5.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Max 3A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 145mA