MF-RX014/250-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX014/250-2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX014/250-2
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Arkusze danych: MF-RX014/250-2.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX014/250-2
Part Number MF-RX014/250-2 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153014 pcs Arkusz danych MF-RX014/250-2.pdf
Napięcie - Max 60V (250V Int) Rodzaj Polymeric
Grubość (maks) - Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm)
Seria Multifuse®, MF-RX/250 Odporność - post Trip (R1) (maks.) 14 Ohms
Odporność - początkowa (Ri) (min) 3 Ohms oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Disc
Inne nazwy MF-RX014/250-2-ND
MF-RX014/250-2TR
MFRX0142502
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Główny odstęp 0.201" (5.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc Obecny - Max 3A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 145mA Zatwierdzenia cURus, TUV