CW100505-R12J3
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW100505-R12J3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CW100505-R12J3
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu FIXED IND 120NH 110MA 2.66 OHM
Arkusze danych: CW100505-R12J3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CW100505-R12J3
Part Number CW100505-R12J3 Producent Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 120NH 110MA 2.66 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4855 pcs Arkusz danych CW100505-R12J3.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Zastawianie Unshielded Seria CW100505
oceny - P @ Częstotliwość 20 @ 150MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ceramic
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 150MHz
Indukcyjność 120nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.1GHz szczegółowy opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 2.66 Ohm 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.66 Ohm Aktualna ocena 110mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CW100505-R10J3
CW100505-R10J3
Producenci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 100NH 120MA 2.52 OHM
Na stanie: 5823 pcs
Pobieranie: CW100505-R10J3.pdf
RFQ
CW100505-R12J
CW100505-R12J
Producenci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 120NH 110MA 2.66 OHM
Na stanie: 758201 pcs
Pobieranie: CW100505-R12J.pdf
RFQ
CW1320
CW1320
Producenci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Pobieranie: CW1320.pdf
CW100505-8N7J
CW100505-8N7J
Opis: FIXED IND 8.7NH SMD
Pobieranie: CW100505-8N7J.pdf
CW12C
CW12C
Producenci: Apex Tool Group
Opis: CHAIN,REPLACEMENT,FOR 12" CHAIN