CW100505-R10J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW100505-R10J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CW100505-R10J
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu FIXED IND 100NH 120MA 2.52 OHM
Arkusze danych: 1.CW100505-R10J.pdf2.CW100505-R10J.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CW100505-R10J
Part Number CW100505-R10J Producent Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100NH 120MA 2.52 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 453115 pcs Arkusz danych 1.CW100505-R10J.pdf2.CW100505-R10J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Zastawianie Unshielded Seria CW100505
oceny - P @ Częstotliwość 20 @ 150MHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy CW100505-R10JCT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 150MHz
Indukcyjność 100nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.3GHz szczegółowy opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2.52 Ohm 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.52 Ohm Aktualna ocena 120mA