SCRH5D28-270
BelBel
SCRH5D28-270 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH5D28-270
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 27UH 1.53A 175 MOHM
Arkusze danych: SCRH5D28-270.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH5D28-270
Part Number SCRH5D28-270 Producent Bel
Opis FIXED IND 27UH 1.53A 175 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 166670 pcs Arkusz danych SCRH5D28-270.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH5D28
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1484-2
SCRH5D28-270M
SCRH5D28270
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz
Indukcyjność 27µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 27µH Shielded Inductor 1.53A 175 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max Aktualna ocena 1.53A
Obecny - Nasycenie 790mA