SCRH5D28-150
BelBel
SCRH5D28-150 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH5D28-150
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 15UH 2.11A 103 MOHM
Arkusze danych: SCRH5D28-150.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH5D28-150
Part Number SCRH5D28-150 Producent Bel
Opis FIXED IND 15UH 2.11A 103 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162804 pcs Arkusz danych SCRH5D28-150.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH5D28
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz Indukcyjność 15µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 15µH Shielded Inductor 2.11A 103 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 103 mOhm Max
Aktualna ocena 2.11A Obecny - Nasycenie 1A