SCRH4D18-4R7
BelBel
SCRH4D18-4R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH4D18-4R7
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 1.7A 125 MOHM
Arkusze danych: SCRH4D18-4R7.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH4D18-4R7
Part Number SCRH4D18-4R7 Producent Bel
Opis FIXED IND 4.7UH 1.7A 125 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 212064 pcs Arkusz danych SCRH4D18-4R7.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH4D18
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1469-2
SCRH4D18-4R7N
SCRH4D184R7
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 4.7µH Shielded Inductor 1.7A 125 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max Aktualna ocena 1.7A
Obecny - Nasycenie 840mA