SCRH4D18-330
BelBel
SCRH4D18-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH4D18-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 660MA 694 MOHM
Arkusze danych: SCRH4D18-330.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH4D18-330
Part Number SCRH4D18-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 660MA 694 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 179273 pcs Arkusz danych SCRH4D18-330.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH4D18
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Shielded Inductor 660mA 694 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 694 mOhm Max
Aktualna ocena 660mA Obecny - Nasycenie 320mA